[vc_row content_placement=”middle” css=”.vc_custom_1467891900919{padding: 15px !important;background-color: #f2f2f2 !important;border-radius: 15px !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1467891672132{margin-top: 10px !important;margin-right: 10px !important;margin-bottom: 10px !important;margin-left: 10px !important;}”]

Mirë se erdhët!

Këtu te “Sfida Biznesi” do mund të gjeni këshilla biznesi për ju si sipërmarrës dhe ide praktike për profesionistët në një epokë dixhitale.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

>