Kryefaqja Autorët Postime nga Denis Gafuri

Denis Gafuri

3 POSTIME 0 KOMENTET

ME TE FUNDIT

Si ta masni efikasitetin e marketingut tuaj me email?

Marketingu me email është forma më e besueshme e komunikimit online. Studimet tregojnë se mbi 75% e klientëve preferojnë këtë lloj kanali komunikimi kundrejt...

Pse duhet të krijoni shkrimeve ndëraktive për faqen tuaj

Nëse synoni të sillni vazhdimisht vizitorë në faqen tuaj, atëherë ky shkrim shqyrton një nga teknikat se si mund t'i bëni më ndëraktive shkrimet...

5 shkaqet që ju bëjnë të ndiheni shpesh të lodhur

Shkoni në shtrat herët, pas një dite të gjatë dhe produktive. Hapni sytë tuaj natyrisht disa minuta para se të bjerë alarmi i zgjimit...

Përse rutina 8-orarëshe e punës nuk po funksionon

Dita prej 8 orësh punë u krijua gjatë revolucionit industrial si një përpjekje për të ulur numrin e orëve të punës manuale që punonjësit...

Dy konferenca dhe webinari i parë!

Përshëndetje miq, Që nga lancimi i anketës tonë për aplikacionet dhe softet që përdorni, disa prej jush kontribuuan me sugjerimet e tyre dhe ju jemi...