Kryefaqja Etiketat Redon Skikuli

Etiketim: Redon Skikuli

Uebinari me Redonin dhe planet për aktivitetin e radhës

Miq, për këtë uebinar kishim mbi 80 persona të regjistruar dhe ndonëse jo të gjithë arritën të na ndiqnin online, duhet të pranoj që...

Uebinar: Si të administroni biznesin tuaj me Open Source dhe Nextcloud

Pas prezantimit të hapur që u zhvillua në ambientet e Fondacionit Ivanaj, kemi kënaqësinë ta risjellim edhe një herë z. Redon Skikuli për një...

MË TË FUNDIT

TË NDRYSHME

>