Kryefaqja Etiketat Elvis Plaku

Etiketim: Elvis Plaku

Uebinari me Redonin dhe planet për aktivitetin e radhës

Miq, për këtë uebinar kishim mbi 80 persona të regjistruar dhe ndonëse jo të gjithë arritën të na ndiqnin online, duhet të pranoj që...

Trajnim i hapur: Si të ndërtoni faqen tuaj me WordPress

Nëse keni një projekt, biznes apo organizatë atëherë ju duhet patjetër edhe një faqe në internet. Nuk bëhet fjalë për preferencë por një domosdoshmëri.Ndërkohë,...

MË TË FUNDIT

TË NDRYSHME

>