Kryefaqja Etiketat Njoftim

Etiketim: Njoftim

Uebinari me Redonin dhe planet për aktivitetin e radhës

Miq, për këtë uebinar kishim mbi 80 persona të regjistruar dhe ndonëse jo të gjithë arritën të na ndiqnin online, duhet të pranoj që...

Një fillim i mirë dhe dy shkrime të reja!

Përshëndetje miq!Urojmë të keni kaluar një kohë sa më të këndshme për Vitin e Ri 2019. Qoftë...

MË TË FUNDIT

TË NDRYSHME

>