Anketim: Çfarë trajnimesh do t’ju interesonin më shumë?

Cfare trajnimesh do t'ju interesonin-20 janar 2019

Ne jemi duke punuar vazhdimisht për të zgjeruar gamën e prezantimeve dhe trajnimeve që mund t'ju ofrojmë.

Duke ju falenderuar paraprakisht për interesimin, do e vlerësonim shumë kontributin tuaj të vyer nëpërmjet kësaj ankete me 2 pyetje (20 sekonda) që do na ndihmojë t'ju shërbejmë më mirë në vazhdim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.