Ka Vetëm 3 Mënyra Për Të Rritur Biznesin Tuaj

Pa shumë fjalë dhe pa u zgjatur ka vetëm 3 mënyra për të
rritur biznesin tuaj.

  • 1
    Rrisni numrin e klientëve;
  • 2
    Rrisni vlerën mesatare për transaksion të çdo klienti;
  • 3
    Rrisni numrin e transaksioneve për çdo klient.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.